Portföy

  • Halı Yıkama

    Yaşam alanlarının hijyeninin sağladığımız sektörümüzde uzun ve başarılı hizmet yıllarını geride bırakmış, deneyimli ve teknik bilgi açısından geniş bilgi sahibi ekibimiz, teknolojinin sağladığı yeni olanakların sektörel olarak eşsiz bir kullanım örneği olarak amacına özel ürettirdiği çeşitli makinelerle yüksek standartlı bir halı yıkama hizmeti sunuyor.

  • Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti

    Sektördeki uzun ve başarılı çalışma yıllarına dayanan birikim ve deneyimlerini, yeni çağın hizmet ihtiyaçlarıyla birleştirerek çözümler ortaya koymakta olan Çiçek Halı Yıkama Fabrikası, amacına uyumlu olarak özel üretilmiş ekipmanlar ve alanlarının uzmanı hijyen ekibimiz aracılığıyla, her türlü özelliğe sahip koltuklarınızı yerinde yıkayabilme yeteneğine sahiptir.

  • Yorgan Yıkama

    Bostancı ve yakın bölgelerine sunduğumuz hijyen hizmetlerimiz arasında bulunan yorgan yıkama, battaniye yıkama, pike yıkama ve benzeri tüm kullanım eşyalarını kapsayan bir yıkama hizmetidir. Özel makineler ve alanında uzman teknik personel tarafından sağlanmakta olan bu hizmetimiz, yorgan veya kullanım eşyasının üretim özelliklerine göre belirlenen ve oldukça hassas işlemler gerektiren bir hizmet türüdür.