Yorgan Yıkama

Adalar Kombi Petek Temizleme

Bostancı ve yakın bölgelerine sunduğumuz hijyen hizmetlerimiz arasında bulunan yorgan yıkama, battaniye yıkama, pike yıkama ve benzeri tüm kullanım eşyalarını kapsayan bir yıkama hizmetidir. Özel makineler ve alanında uzman teknik personel tarafından sağlanmakta olan bu hizmetimiz, yorgan veya kullanım eşyasının üretim özelliklerine göre belirlenen ve oldukça hassas işlemler gerektiren bir hizmet türüdür.

 

Kullanım amaçları doğrultusunda sık bir şekilde kullanılmakta olan ve bu nedenle de hijyen standartlarına özen gösterilmesi bir ön şart olan yorgan, battaniye, pike ve benzeri kullanım eşyaları, insan sağlığına ve yaşam kalitesine doğrudan etkide bulunurlar. Bu sebeple bu kullanım eşyalarının periyodik olarak hijyen standartlarını sağlanması ve bunu yaparken de profesyonel hizmet alınması gerekir. Bu tür kullanım eşyalarının hijyenlerinin sağlanması oldukça zor olması sebebiyle, özel makineler, özel yıkama teknikleri, özel hijyen malzemeleri, özel kurutma odaları gibi profesyonel bir donanım kullanılarak yıkanmalıdır.

Sunduğu tüm diğer hizmetlerde olduğu gibi yorgan yıkama, battaniye yıkama, pike yıkama ve benzeri kullanım eşyalarının hijyeninin sağlanması konusunda üstün bir altyapıya sahip olan Çiçek Halı Yıkama Fabrikası, tüm bu hizmetleri dünya standartlarında olmak üzere Bostancı sakinlerine sunabilme kabiliyetine sahiptir.