Halı Yıkama

İstanbul Petek Temizleme

Yaşam alanlarının hijyeninin sağladığımız sektörümüzde uzun ve başarılı hizmet yıllarını geride bırakmış, deneyimli ve teknik bilgi açısından geniş bilgi sahibi ekibimiz, teknolojinin sağladığı yeni olanakların sektörel olarak eşsiz bir kullanım örneği olarak amacına özel ürettirdiği çeşitli makinelerle yüksek standartlı bir halı yıkama hizmeti sunuyor. Farklı özellikler ve farklı kullanım alanları için üretilmiş halıların yine farklı teknikler ve farklı makineler aracılığıyla hijyeninin sağlanması gereklidir. Halıların özlliklerine göre yapılmayan hijyen çalışmaları doğru sonuca ulaşmadığı gibi, aynı zamanda halıların kullanım ömürlerinin azalmasına ve hızlı yıpranmalarına sebep olur.

Bostanci_hali_yikama

Hizmet sektörünün ve gelişen dünyamızın yeni koşullarının gerektirdiği hizmet yaklaşımını, köklü esnaflık anlayışıyla birleştirerek, benzersiz bir hizmet yaklaşımı oluşturmayı başaran Çiçek Halı Yıkama Fabrikası, teknolojik ve kavramsal yenilikleri eş zamanlı takip ederek, sürekli daha nitelikli ve daha farklı bir hizmet sunumunu nasıl gerçekleştireceğinin arayışını sürdürüyor. Bostancı halı yıkama hizmetlerini on yıla yakın bir süredir başarıyla sürdürmekte olan firmamız, yaptığı yeni yatırımlarla üst düzey tüketici memnuniyeti oluşturmaya devam ediyor.

Tüm hizmet taleplerini yerinde yanıtlamak amacıyla yapılandırılmış olan gezici ünitelerimizde bulunan teknik personellerimiz, aynı zamanda birikim sahibi eksperlerden oluşmakta olup, halıların türlerinin belirlenmesi ve bu doğrultuda hijyen çözümü üretilmesi amacıyla ücretsiz ekspertiz hizmeti sunar. Halıların dokuma türlerinin doğru bir şekilde belirlenmesinin ardından talebe göre fabrikamıza getirilen halılar toz alma, yıkama, sıkma, kurutma, kalite kontrol ve paketleme aşamalarından geçirilerek, halı türü ve yıkama yöntemine göre önceden tüketicimize bildirilen süreler içerisinde adrese teslim edilmektedir. Taşınması olanaksız olan veya istenilmeyen tüm halılar için yerinde halı yıkama çözümü de sunan firmamız, çevre koşulları ve halı türünün belirlenmesinin ardından her türlü halıyı yerinde yıkama yeteneğine sahiptir.